Kara Büyü

Kara büyü hakkında bilinmesi gereken tüm detayları sizlere bu makalemde yazıyorum, bu makaleyi okuyarak kara büyüler hakkında merak ettikleriniz öğrenebilirsiniz. Öncelikle bilmeniz gereken kara büyünün kötü bir büyü olduğu gerçeğidir. Kara büyüler insanlara zarar vermek maksadı ile yaptırılır.
Genel olarak bir kişinin düşmanı varsa ve o düşmana zarar vermek istiyorsa kara büyü yaparak bu düşmanına zarar verebilir.

Kara büyü yaparak nasıl zarar verilir bunlar hakkında bilgi vereyim. Kara büyü yaparak bir kişinin hastalık sahibi olması yada işlerinin bozulması sağlanabilir. Daha da tehlikeli kara büyüler vardır örneğin sabun büyüsü insanların ölümüne kadar varan sonuçlar vermektedir. Sabun büyüsü de tehlikeli bir tür kara büyü çeşididir.

Eğer düşmanınız tarafından size karşı bir kara büyü yapıldığından şüphe ediyorsanız hiç beklemeden bir medyum dan yardım almanızı öneririm. Çünkü kara büyüler gerçekten gün geçtikçe etkisi artan ve çözülmesi zorlaşan bir yapıya sahiptirler.

Üzerinizde böyle bir belirti hissediyorsanız hiç vakit kaybetmeden hemen bir hocaya yada medyuma başvurmalısınız. Bu büyüler özellikle kötü niyetli medyumlar tarafından hazırlanıyor bizim gibi iyi niyetli medyumlara ise bu kötü niyetli medyumların hazırladıkları kara büyüleri etkisiz hale getirmek düşüyor.

Size geçenlerde yardımcı olduğum birinin hikayesini anlatayım; geçenlerde bir kızımız bana yazmıştı sanırım kendisi Almanya’da yaşıyormuş. Bu hanımın adını burada kendisine sormadan yazmak istemiyorum bu yüzden bu hanımın ismini sizlerle paylaşmayacağım ama onun yaşadıklarını sizlerle paylaşacağım. Bu hanımın bir çok şikayeti vardı bende kendisine Türkiye’ye gelmesini bana benim yanıma uğramasını tavsiye ettim. Neyse lafı uzatmadan bu hanım benim tavsiyemi dinleyerek yanıma geldi. Çok ciddi rahatsızlıkları vardır, her şeyden önce geceleri uyuyamıyordu, tüm işleri bozulmuştu, eşiyle arası çok kötü bir duruma gelmişti, sürekli hastalanıyordu, geceleri sürekli kötü kabuslar görüyordu. Gerçekten de çok kötü bir durumdaydı bu hanım kardeşim. Ben bir bakım yaptım ben gördüm ki bu hanımım üzerinde büyü görünüyor.

Zaten bunu tespit ettikten sonra hemen kendisinin bu durumdan kurtulması gerektiğini yoksa hastalığının daha çok ilerleyerek kendisine büyük zarar vereceğini ve durumun gün geçtikçe daha da kötüye gideceğini söyledim. Çünkü bu hanımın üzerinde sabun büyüsü gördüm. Yani bu kadının bir düşmanı bu hanıma zarar vermek için ona sabun büyüsü yaptırmış. Bu yüzden eğer bu hanım eğer bana gelmemiş olsaydı belkide bugün hayatta olmazdı. Ben Allah’ın da yardımıyla bu hanımın üzerindeki büyüyü çözdüm ve kendisine özel bir koruma vefki de hazırladım. Bu koruma vefki nedir diye sorarsanız size anlatayım. Koruma vefkleri sizi büyülere karşı yüzde yüz korur. Eğer üzerinizde bir büyü varsa hem bu büyünün etkisinden korunmuş olursunuz hemde ileride size karşı düşmanlarınız tarafından yapılacak olan tılsımlara karşı korunmuş olursunuz. İşte koruma vefklerinin size faydası budur.

Sevgili kardeşlerim; hepimizin etrafında bazen anlam veremediğimiz bir takım ürkütücü olaylar meydana gelebiliyor. Anlam veremediğiniz bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. Aslında siz farkında olmadan belkide size zarar vermek isteyen birisi yada birileri size karşı kara büyü yaptırmış olabilir. Çoğu insan maalesef bu durumdan şüphelense de bunu öğrenmek için medyumlara gitme zahmetinde bulunmuyorlar. Sürekli erteleyerek bu  durumun geçmesini bekliyorlar. Oysa değerli kardeşlerim; böyle olumsuz olaylarla karşılaşıyorsanız bunu erteleyerek yani yardım almayı erteleyerek bir çözüme varamazsınız. Hatta ancak durumunuzu daha da kötüleştirmiş olursunuz. Şunu demeye çalışıyorum, eğer size zarar vermek için biri size kara büyü yaptırmışsa bundan acilen kurtulmanız ve ayrıca daha sonrada size zarar vermek isteyen kişinin ileride yaptıracağı büyülere karşıda özel bir koruma vefki yaptırmanız gerekir.

Bu şekilde hayatının içinde çeşitli anlam veremedikleri sorunlar ve gelişmeler yaşayan kişiler lütfen benimle temasa geçsinler. Özellikle daha önce düzenli ve ve mutlu bir hayatı olanlar, sorunlarla sürekli karşı karşıya gelmeyen kişiler ve bu kişilerin bir anda tüm işleri tersine gitmeye başlamışsa bu duruma anlam veremeyen insanlar benimle temasa geçebilirler çünkü bir anda tüm hayatında olumsuzluklar yaşamaya başlayan insanların üzerinde büyük bir olasılıkla kara büyü olma ihtimali vardır.

33 Yorum

 1. Naz

  ölüm büyüsü nasil yapılır yardım ederse biz cok sevinirim

 2. Seyfettin

  Hocam 3 yildir birlikte oldugum kiz arkadasim benden nefret ettigini ve sevmedigini soyleyerek gitti su an nerde ne yapiyor hic bir bilgim yok ama ben cok seviyorum onu tekrar geriye kazanmak icin ne yapabilirim yardimci olursaniz sevinirim

 3. tayfun

  hocam ben cok degiştim 26 yasında erkegim hic birseyden tat almıyorum hiç te evlilik aklımda yok bir kız görünce buz gibiyim kız görünce seytan görmüş gibi oluyorum cok sogumum etrafa karsıda öyleyim cok degistim elimden geldigince iyi görünmeye calısyorum aliyleme karsı da öyle cok degiştim mutsusuz bazende halsızlık yorgunuk var üzerimde işlerim bir türlü düzelmiyor her zamn aliylemin icinde bir huzursuzluk mutsuzluk var ne yapmamı önelirsiniz fala bakıttım bir kadına kara büyü ve domuz yagı etki yapmişlardiyor evinde ve ya iş yerine sülürmüş diyor siz benden ne ögrenmek istiyorsanız yazabilirim

 4. ılgıt

  Hocam iyi çalışmalar sizden yardım almak için her yere yazıyorum gerçekten çok zor durumdayım. Lütfen bana yardım edin. Açıkçası bana büyü yapıldığını düşünüyorum. Yıllarca çok başarılı bi ogrenciydm türkiyenin en iyi universitelerndn birine girdim ama girdigimdn beri 2 yıldır acı çekiyorum. Gececegim sınavı geçemiyor m. İyice sinirlerim bozuldu. Hayatımda ilk defa bole bişyle karşılaşıyorum. Korkuyorum artk ne yapicagimi da bilmiyorum. Acikcasi başarımi cekemeyen çok insan var başta öz halam olmak üzere fesat çok insan var. Ben bu okulu biteremeym diye yapmış olabilir. 2-3 kişiden daha beklerim. Düşünün çalışıyorum çalışıyorum olmuyo normalde olacak isim olmuyo. Lütfen bana yardım edin. Hayatım hayallerin avuclarmn arasından kayıp gidiyor ama ben bisy yapamıyorum. Büyü var mı varsa nasil çözebilir iz. Simdiden Teşekkürler hocam..

 5. 1 garip kul

  Hocam benim annede kötü rüyalar görüyor sürekli hasta babamla bu aralar tartışıyorlar brni tav ediyo bu durum bi yol yordam öğretin deliricem

 6. ersin gunay

  Beni esimden ayirmak istiyorlar bunlara kisa sureli bir büyü yaptirmak istiyorum

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.