Kara Büyü

Kara büyü hakkında bilinmesi gereken tüm detayları sizlere bu makalemde yazıyorum, bu makaleyi okuyarak kara büyüler hakkında merak ettikleriniz öğrenebilirsiniz. Öncelikle bilmeniz gereken kara büyünün kötü bir büyü olduğu gerçeğidir. Kara büyüler insanlara zarar vermek maksadı ile yaptırılır.
Genel olarak bir kişinin düşmanı varsa ve o düşmana zarar vermek istiyorsa kara büyü yaparak bu düşmanına zarar verebilir.

Kara büyü yaparak nasıl zarar verilir bunlar hakkında bilgi vereyim. Kara büyü yaparak bir kişinin hastalık sahibi olması yada işlerinin bozulması sağlanabilir. Daha da tehlikeli kara büyüler vardır örneğin sabun büyüsü insanların ölümüne kadar varan sonuçlar vermektedir. Sabun büyüsü de tehlikeli bir tür kara büyü çeşididir.

Eğer düşmanınız tarafından size karşı bir kara büyü yapıldığından şüphe ediyorsanız hiç beklemeden bir medyum dan yardım almanızı öneririm. Çünkü kara büyüler gerçekten gün geçtikçe etkisi artan ve çözülmesi zorlaşan bir yapıya sahiptirler.

Üzerinizde böyle bir belirti hissediyorsanız hiç vakit kaybetmeden hemen bir hocaya yada medyuma başvurmalısınız. Bu büyüler özellikle kötü niyetli medyumlar tarafından hazırlanıyor bizim gibi iyi niyetli medyumlara ise bu kötü niyetli medyumların hazırladıkları kara büyüleri etkisiz hale getirmek düşüyor.

Sizlerinde kara büyü ve çeşitleri hakkında öğrenmek yada sormak istedikleriniz varsa bana mail adresimden sorularınızı çekinmeden yazabilirsiniz. Ben en kısa sürede bana yazdığınız mesajlara cevap yazmaya gayret ediyorum.

26 Yorum

 1. eren

  ben eren 10 yaşındayım seray diye bir düşmanım var hep eşyalarımı yere atıp üstüne basıyor ona kara büyü yapmak istiyorum

  1. Harun

   Hocam 2 hafta önce sizden yardım almıştım sayenizde bu büyüden kurtuldum şimdi dünyaya tekrar yeniden doğmuş gibiyim allah razı olsun sizden

 2. ali

  bir kara büyü nasıl yaplııır

 3. Osman

  HOCAM YAPTIĞINIZ VEFKLER İŞE YARADI EŞİM TEKRAR BANA DÖNDÜ SAYENİZDE…ALLAH RAZI OLSUN SİZDEN

  1. Sezin

   Merhabalar, gecen kis yasadigimiz eve surekli gelen bir arkadasimiz vardi. Kendisinin bize buyu yaptigini dusunuyoruz. Ben evde kül buldum.kucuk bi seffaf posetin icinde enteresan minik cali cirpi tarzinda yakilmis birseydi dogal birseyin yanmasi gibi kokuyordu. Anlayacaginiz actim ben onu. Ve o gunden bu yana evimizde hic huzur yok. Herseyimiz ters gidiyo. Malesef ki ben onu cope attim. Korktum ne yapacagimi bilemedim. Zaten bir hoca bulmanin imkansiz oldugu bir ulkede yasiyorum. Sanirim bu sebepten esim beni aldatip bana bosanma davasi acti. Suanda da 5 kurus param yok ortada kaldim.

 4. Özlem

  Erdoğan hocam geçen hafta sizden gelen vefkleri uyguladım ve dün sonucu aldım size çok teşekkür ederim

 5. filiz

  herşey olumsuz hep olumsuz saglıgım hep dengesiz işlerim yolunda gitmiyo üstümde bir agırlık sürekli negatif işlerim kimle ne yapsam ne olsa hep sonuç negatif çok yoruldum ben yardım edin lütfen yeter

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.