Kara Büyü Nasıl Yapılır

Pek çoğunuzun merak etti bir konudur kara büyü nasıl yapılır hususu, bu yazımda sizlere en basit şekilde kara büyü nasıl yapılır bunun hakkında bilgi vereceğim. Öncelikle kara büyü sadece tek bir büyüden oluşmaz. Bir çok çeşit kara büyü çeşidi olduğunu zaten biliyorsunuz. Örneğin bir sabun büyüsü kara büyüdür.
Sabun büyüsü uygulanırken bir cenaze yıkamasından arta kalan sabun tedarik edilerek üzerine toplu iğne batırmak suretiyle uygulanan bir kara büyü çeşididir.

Yine etkili kara büyülerinden olan kaşık büyüsünde ise iki adet kaşık birbirlerine zıt gelecek şekilde bağlanarak bir yere gömülmek suretiyle uygulanır. Bu kaşık büyüsünde amaç eşleri birbirinden ayırmaktır. Kaşık büyüsü yapılmış olan çiftler bir süre sonra büyük sorun yaşamaya başlarlar ve kısa bir süre sonra bu tartışmalar ayrılığa kadar gider. Bu yüzden kaşık büyüsü güçlü bir ayırma büyüsüdür.

Ayrıca bir insanın ölümüne kadar sonuçlara varılan ölüm büyüleri bile vardır. Bu büyüler son derece tehlikeli büyü türleridir. Bu nedenle burada ayrıntılı bilgi vermeyeceğim. Bir çok kötü niyetli büyücüler kara büyüleri aktif olarak yapıyorlar, bize düşen görev ise bu kötü büyüleri bozmak ve etkisiz hale getirmek.

Kara büyü nasıl yapılır veya hangi maddeler kullanılarak hazırlanırlar gelin şimdi bu konu üzerinde bazı detaylara birlikte bakalım. Her şeyden önce kara büyü yapmak için bazı araç ve gereçlere ihtiyaç duyulduğu gibi bu büyüyü hazırlamak için hiç bir araca ve gerece ihtiyaç duyulmaksızın da yapılabilir. Peki bu nasıl olur derseniz, bu tılsımı hazırlayan hoca öncelikle yüksek gizli ilimler bilgisine sahipse yada kendi cinleri olan bir hocaysa gayet tabi ki bu büyüyü hazırlarken hiç bir malzemeye ihtiyaç duymadan sadece yazılı olarak hazırlayabilir. Genelde büyük bir emek ve zaman gerektiren bir işlemdir. Aslında görüldüğü gibi yada düşünüldüğü gibi basit bir uygulama değildir. Çünkü kara büyüyü hazırlayan hoca özellikle haftanın belli geceler kalkarak yada hiç uyumayarak o gün için yapılması gereken ayrıntıları yapmak zorundadır. Örneğin salı gecesi yapılması gereken işlerle cuma gecesi farklı zaman dilimlerinde yapılması gereken işlemler birbirinden farklıdır. İşte bu yüzden büyük dikkat ve emek gerektiren bir süreçtir bu büyünün hazırlanmasındaki süreç.

Bazı hocalar ise çeşitli maddeleri kullanarak bu tılsımları hazırlayabilirler, örneğin bazı hayvan ve bitkilerden alınan bir takım malzemelerle kara büyü hazırlayan hocalar vardır. Çeşitli bitkilerin bir araya getirilerek ve birleşimi sağlanarak çok güçlü bir kara büyü elde etmek mümkündür. Veya çeşitli hayvan parçalarını toplayarak ve bunları birlikte kullanarak yine çok etkili sonuçlar alınabilir. Elbette bu sadece bu karışımları bir araya getirmekten ibaret değildir çünkü bu malzemeler sadece bir araç işlevi görür asıl önemli olan hazırlayan hocanın ilmi bilgisidir. Bu bilgilerle birlikte hazırlanan tüm kara büyü çeşitleri oldukça şiddetli tesir gösterecektir.

Kara büyülerin insanlar üzerinde pek çok doğrudan etkisi olmaktadır, bunlardan bazıları, kısa süre içinde hastalanıp yatağa düşmek, kısa süre içinde işini kaybetmek, evlilik içi çok ciddi sorunlar yaşamak, hayata karşı tutunamamak, güçsüz hissetmek, kendisini yalnız hissetmek, geceleri ciddi kabuslar görerek uykudan uyanmak başlıca kara büyünün etkilerindendir diyebiliriz.

51 Yorum

 1. Aysun

  Bende beni terk edem sevdiğim adamın bana geri gelmesi için Erdğan hocadan destek aldım şimdi hocamın sayesinde sevdiğim adam bana geri döndü. Çok mutluyum iyiki varsınız hocam

 2. Bahar

  Öldürme büyüsü nasıl yapılır

 3. Aydın

  Hocam yardımınıza ihtiyacım var size acil ulaşmak istiyorum

 4. nursaç

  Birini öldürme büyüsü nasıl yapılır, özellikle de topluma ve dünyaya zararlı birini?

 5. Mavigöz

  Haksızlığa uğradım yaşadıklarımı yaşasınlar istiyorum. Kara büyü yaptırmak istiyorum para ücret dert değil yeterki benim canımı nasıl yaktılarsa öyle yansınlar tükesinler.

 6. yeşariye

  Selamın aleyküm hocam sizden bir ricam var benim imam nikahlı eşim var ve evli üstelik onların ayrılmalanı boşanmaya kadar gitmelerini istiyorum ayrılsınlar eve gitinde o karısını görmesin girmek istemesin eve istiyorum

 7. Buse

  Merhaba birini kendimizden sogutmak uzaklastirmak icin ne yapabiliriz en kisa surede gerceklesen bisey olmasi gerekiyor lutfen yardim edin simdiden tesekkurlee

 8. Zara

  Birlikte oldugum adam baska bir kadinla daha beraber kadin parasinida yiyor ve sevdigim adama ne yaptiysa hayir diyemiyor lutfen yardim edin bu kadindan nasil sogutacam

 9. Melissa

  Bana voodoo büyüsü gibi intikam icin byüler söyleyebilir misiniz ???

 10. Sevgi yaman

  Kara büyü etkili olurmu yapıldığında acaba ögrenebilirmiyim teşekkürler

 11. yabancı

  kara büyü yapmak istiyorum bunun için mazemeler ve yapmam gerekenler nelerdir ?

 12. sercan

  bana yardım edermısınız bır baglama büyüsü nasıl yaparım..
  yardım ederseniz çok iyi olur…

 13. İlker

  Ben 40 yasinda bir erkek ve eşim 30 yasında 9 senedir evliyiz iki çocuğumuz var kayın valdem beni hic kabul etmedi eşim bana kaçtıktan sonra kayın valdem kaç zaman geçerse geçsin yine ayiracagim dedi ve şimdi esinle bir kaç zamandır çok huzursuz olduk ve ayrıldı eşimi taniyanlar bile diyo bunun davranışları normal deyim diye çok değişti bana lütfen yardım edin eşimi bana geri getirin

 14. Selma

  Iyi geceler Hocam, benim bi sorum var size. Bundan yaklasik 2 yil önce bana kara büyü yapilmisdi. Hamileydim, kocamla hemen hemen hep kavga ediyorduk, birbirimizden nefret ediyorduk.Annem medyuma gidip ögrenmis kara büyü yapilmismis diye.Karnimdaki Bebegim benim icin canini vermis. Yine bir bebegim oldu, ve kocamla yine cok yipranip tartisiyoruz, , bebegimiz acayip etkileniyor, yine kara büyü yapilmis olabilirmi Hocam, bana cevap verirseniz sevinirim, bana baya yardim etmis olursunuz.

 15. nazzan

  benim dusmanlari var onlarn perisan ve surunmelerni istiyom lutfen bana yardimci olurmusunuz

 16. Zaur

  Ben bu buyuyu nasil ogrene bilirim ?lutfen yardimci olun 😉

 17. gizli

  lütfen bana söyleyin.En tehlikeli kara büyü nedir.

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.