Kara Büyü Nasıl Yapılır

Pek çoğunuzun merak etti bir konudur kara büyü nasıl yapılır hususu, bu yazımda sizlere en basit şekilde kara büyü nasıl yapılır bunun hakkında bilgi vereceğim. Öncelikle kara büyü sadece tek bir büyüden oluşmaz. Bir çok çeşit kara büyü çeşidi olduğunu zaten biliyorsunuz. Örneğin bir sabun büyüsü kara büyüdür.
Sabun büyüsü uygulanırken bir cenaze yıkamasından arta kalan sabun tedarik edilerek üzerine toplu iğne batırmak suretiyle uygulanan bir kara büyü çeşididir.

Yine etkili kara büyülerinden olan kaşık büyüsünde ise iki adet kaşık birbirlerine zıt gelecek şekilde bağlanarak bir yere gömülmek suretiyle uygulanır. Bu kaşık büyüsünde amaç eşleri birbirinden ayırmaktır. Kaşık büyüsü yapılmış olan çiftler bir süre sonra büyük sorun yaşamaya başlarlar ve kısa bir süre sonra bu tartışmalar ayrılığa kadar gider. Bu yüzden kaşık büyüsü güçlü bir ayırma büyüsüdür.

Ayrıca bir insanın ölümüne kadar sonuçlara varılan ölüm büyüleri bile vardır. Bu büyüler son derece tehlikeli büyü türleridir. Bu nedenle burada ayrıntılı bilgi vermeyeceğim. Bir çok kötü niyetli büyücüler kara büyüleri aktif olarak yapıyorlar, bize düşen görev ise bu kötü büyüleri bozmak ve etkisiz hale getirmek.

Kara büyü nasıl yapılır veya hangi maddeler kullanılarak hazırlanırlar gelin şimdi bu konu üzerinde bazı detaylara birlikte bakalım. Her şeyden önce kara büyü yapmak için bazı araç ve gereçlere ihtiyaç duyulduğu gibi bu büyüyü hazırlamak için hiç bir araca ve gerece ihtiyaç duyulmaksızın da yapılabilir. Peki bu nasıl olur derseniz, bu tılsımı hazırlayan hoca öncelikle yüksek gizli ilimler bilgisine sahipse yada kendi cinleri olan bir hocaysa gayet tabi ki bu büyüyü hazırlarken hiç bir malzemeye ihtiyaç duymadan sadece yazılı olarak hazırlayabilir. Genelde büyük bir emek ve zaman gerektiren bir işlemdir. Aslında görüldüğü gibi yada düşünüldüğü gibi basit bir uygulama değildir. Çünkü kara büyüyü hazırlayan hoca özellikle haftanın belli geceler kalkarak yada hiç uyumayarak o gün için yapılması gereken ayrıntıları yapmak zorundadır. Örneğin salı gecesi yapılması gereken işlerle cuma gecesi farklı zaman dilimlerinde yapılması gereken işlemler birbirinden farklıdır. İşte bu yüzden büyük dikkat ve emek gerektiren bir süreçtir bu büyünün hazırlanmasındaki süreç.

Bazı hocalar ise çeşitli maddeleri kullanarak bu tılsımları hazırlayabilirler, örneğin bazı hayvan ve bitkilerden alınan bir takım malzemelerle kara büyü hazırlayan hocalar vardır. Çeşitli bitkilerin bir araya getirilerek ve birleşimi sağlanarak çok güçlü bir kara büyü elde etmek mümkündür. Veya çeşitli hayvan parçalarını toplayarak ve bunları birlikte kullanarak yine çok etkili sonuçlar alınabilir. Elbette bu sadece bu karışımları bir araya getirmekten ibaret değildir çünkü bu malzemeler sadece bir araç işlevi görür asıl önemli olan hazırlayan hocanın ilmi bilgisidir. Bu bilgilerle birlikte hazırlanan tüm kara büyü çeşitleri oldukça şiddetli tesir gösterecektir.

Kara büyülerin insanlar üzerinde pek çok doğrudan etkisi olmaktadır, bunlardan bazıları, kısa süre içinde hastalanıp yatağa düşmek, kısa süre içinde işini kaybetmek, evlilik içi çok ciddi sorunlar yaşamak, hayata karşı tutunamamak, güçsüz hissetmek, kendisini yalnız hissetmek, geceleri ciddi kabuslar görerek uykudan uyanmak başlıca kara büyünün etkilerindendir diyebiliriz.

Kara Büyü Nasıl Yapılır

42 Yorum

 1. Steel

  bu karanlık büyüler le ilgili bilgileri ayrıntılı bir şekilde kimlerden öqrene bilirim.

 2. Cıgdem

  Bana cok guclu baglama buyusu nasıl yapılır yazarmısınız lutfen ben bı kac hafıf denemeler yapıyorum ama uzun surelı omur boyu kendıne askla baglama buyusu ıstıyorum yardımcı olurmusunuz sosyal medyada cok cewrem var eger yardım edersenız sızı bı coguna tavsıye ederım ıyı gunler

  1. recep

   slm nasil kendin yapiyorsun baglama buyusunu

 3. kadir taş

  kaşık büyüsü nasıl bozulur,saygılar

  1. SİMGE

   kaşık büyüsü sirkeyle bozulur çeşidi fark etmez (elma üzüm) kaşıkların üstüne dök büyünün süresi 40 gündür

  2. muhammed

   İlk önce o büyüyü yapanı bulmak gerekir büyüyü yapan kişi eğer ölmüşse büyüyü bozmak imkansız ama eğer kaşıkların gömülü olduğu yeri bir şekilde öğrenirseniz o kaşıkları bağladığı ipi çözerek büyü bozulur

  3. emir musa

   iki tane kaşığı birbirine zıt gelmiyecek şekilde bağla sonra cami avlusuna göm

 4. göker

  öncelikle iyi akşamlar benim sorunum son 3 gecedir uyurken birileri beni öldürmeye çalışıyor bunun çözümü varmı piskolojim bozulmaya başladı artık bu gecede olucak mı diye

 5. gozde

  Merhabalar .Ben su kasik buyusunu birde birlesmeye yardimci oldugunu duydum.kasiklar sirtt sirta olursa ayirma ,yuzyuze getirilirse birlesme oluyomus.bunu siz yapıyormusunuz. Ayrica ucret lutfen.

  1. Yaren

   ben yaren benim sevdiğim birisi var en etkili çözüm yolu verin kara büyüsü nasıl hazırlanır

  2. Anonim

   Öldürme büyüsü nasıl yapılır

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.