Şimdi Okunan Yazı Başlığı

Pek çoğunuzun merak etti bir konudur kara büyü nasıl yapılır hususu, bu yazımda sizlere en basit şekilde kara büyü nasıl yapılır bunun hakkında bilgi vereceğim. Öncelikle kara büyü sadece tek bir büyüden oluşmaz. Bir çok çeşit kara büyü çeşidi olduğunu zaten biliyorsunuz. Örneğin bir sabun büyüsü kara büyüdür. Sabun büyüsü uygulanırken bir cenaze yıkamasından arta kalan sabun tedarik edilerek üzerine toplu iğne batırmak suretiyle uygulanan bir kara büyü çeşididir.

Yine etkili kara büyülerinden olan kaşık büyüsünde ise iki adet kaşık birbirlerine zıt gelecek şekilde bağlanarak bir yere gömülmek suretiyle uygulanır. Bu kaşık büyüsünde amaç eşleri birbirinden ayırmaktır. Kaşık büyüsü yapılmış olan çiftler bir süre sonra büyük sorun yaşamaya başlarlar ve kısa bir süre sonra bu tartışmalar ayrılığa kadar gider. Bu yüzden kaşık büyüsü güçlü bir ayırma büyüsüdür.

Ayrıca bir insanın ölümüne kadar sonuçlara varılan ölüm büyüleri bile vardır. Bu büyüler son derece tehlikeli büyü türleridir. Bu nedenle burada ayrıntılı bilgi vermeyeceğim.

Bir çok kötü niyetli büyücüler kara büyüleri aktif olarak yapıyorlar, bize düşen görev ise bu kötü büyüleri bozmak ve etkisiz hale getirmek.

Sizinde kara büyüler hakkında merak ettiğiniz hususlar varsa bana mail adresimden yazabilirsiniz.

34 Yorum

 1. Steel diyor ki:

  bu karanlık büyüler le ilgili bilgileri ayrıntılı bir şekilde kimlerden öqrene bilirim.

 2. Cıgdem diyor ki:

  Bana cok guclu baglama buyusu nasıl yapılır yazarmısınız lutfen ben bı kac hafıf denemeler yapıyorum ama uzun surelı omur boyu kendıne askla baglama buyusu ıstıyorum yardımcı olurmusunuz sosyal medyada cok cewrem var eger yardım edersenız sızı bı coguna tavsıye ederım ıyı gunler

 3. kadir taş diyor ki:

  kaşık büyüsü nasıl bozulur,saygılar

  • SİMGE diyor ki:

   kaşık büyüsü sirkeyle bozulur çeşidi fark etmez (elma üzüm) kaşıkların üstüne dök büyünün süresi 40 gündür

  • muhammed diyor ki:

   İlk önce o büyüyü yapanı bulmak gerekir büyüyü yapan kişi eğer ölmüşse büyüyü bozmak imkansız ama eğer kaşıkların gömülü olduğu yeri bir şekilde öğrenirseniz o kaşıkları bağladığı ipi çözerek büyü bozulur

 4. göker diyor ki:

  öncelikle iyi akşamlar benim sorunum son 3 gecedir uyurken birileri beni öldürmeye çalışıyor bunun çözümü varmı piskolojim bozulmaya başladı artık bu gecede olucak mı diye

 5. gozde diyor ki:

  Merhabalar .Ben su kasik buyusunu birde birlesmeye yardimci oldugunu duydum.kasiklar sirtt sirta olursa ayirma ,yuzyuze getirilirse birlesme oluyomus.bunu siz yapıyormusunuz. Ayrica ucret lutfen.

Yorum Yazın